BLI MEDLEM HÄR – FÖRSTA ANALYS GRATIS!


 V75kalender 2018




V75-dagar 2018

Januari 

Lördag 6 Bergsåker

Lördag 13 Jägersro

Lördag 20 Romme

Lördag 27 Kalmar

Söndag 28 Bollnäs

Februari 

Lördag 3 Åby

Lördag 10 Solvalla – FINALER

Lördag 17 Axevalla

Lördag 24 Solvalla

Söndag 25 Bergsåker

Mars 

Lördag 3 Halmstad

Lördag 10 Eskilstuna

Lördag 17 Momarken (Norge)

Lördag 24 Mantorp

Torsdag 29 Gävle

Fredag 30 Färjestad

Lördag 31 Klosterskogen (Norge)

April 

Söndag 1 Romme

Lördag 7 Solvalla – FINALER

Lördag 14 Jägersro

Lördag 21 Umåker

Lördag 28 Åby

Maj 

Tisdag 1 Bergsåker

Lördag 5 Örebro

Söndag 6 Vermo (Finland)

Lördag 12 Åby

Söndag 13 Charlottenlund (Danmark)

Lördag 19 Gävle

Lördag 26 Solvalla – FINALER

Söndag 27 Solvalla

Juni 

Lördag 2 Mantorp

Lördag 9 Östersund

Söndag 10 Bjerke (Norge)

Lördag 16 Boden

Söndag 24 Kalmar

Lördag 30 Färjestad – FINALER





Juli 

Torsdag 5 Halmstad

Lördag 7 Halmstad

Söndag 8 Jarlsberg (Norge)

Lördag 14 Årjäng

Lördag 21 Axevalla

Söndag 22 Axevalla

Lördag 28 Bollnäs

Tisdag 31 Jägersro

Augusti

Lördag 4 Rättvik

Lördag 11 Åby – FINALER

Söndag 12 Dannero

Tisdag 14 Solvalla

Lördag 18 Gävle

Onsdag 22 Jägersro (Derbykval) ”Summer Heat”

Torsdag 23 Bjerke (Norge) ”Summer Heat”

Fredag 24 Bergsåker ”Summer Heat”

Lördag 25 Bergsåker (Sundsvall Open Trot) Multijackpot

Söndag 26 Charlottenlund (Danmark)

September

Lördag 1 Jägersro

Söndag 2 Jägersro

Lördag 8 Solänget

Söndag 9 Bjerke (Norge)

Lördag 15 Hagmyren

Söndag 16 Östersund

Lördag 22 Färjestad

Lördag 29 Solvalla – FINALER

Söndag 30 Solvalla

Oktober

Lördag 6 Skellefteå

Lördag 13 Åby

Lördag 20 Örebro

Lördag 27 Jägersro

Söndag 28 Solvalla

November

Lördag 3 Romme

Lördag 10 Eskilstuna

Söndag 11 Eskilstuna

Lördag 17 Bjerke (Norge)

Lördag 24 Solvalla – FINALER

Söndag 25 Örebro

December

Lördag 1 Jägersro

Lördag 8 Bergsåker

Lördag 15 Åby

Lördag 22 Mantorp

Söndag 23 Halmstad

Tisdag 25 Umåker

Onsdag 26 Solvalla – FINALER

Torsdag 27 Momarken (Norge)

Fredag 28 Åby

Lördag 29 Romme

Söndag 30 Bjerke (Norge)

Måndag 31 Axevalla